O kursie:


Witam Cię na początku Twojej drogi z automasażem twarzy!


Automasaż to czynność wykonywana przez nas samych. Masaż twarzy spowalnia procesy starzenia i przyjemnie odpręża. Masując twarz regularnie jesteśmy w stanie sprawić by nasze zmarszczki stały się mniej widoczne, a twarz ujędrniona.


W tym kursie przeprowadzę Cię krok po kroku po poszczególnych etapach automasażu twarzy. Pokażę Ci najbardziej efektywne techniki jak i ćwiczenia na poprawę kondycji i wyglądu Twojej twarzy, które możesz wykonać samodzielnie w domu! Kurs podzielony jest na kilkanaście lekcji wyszczególniające partie twarzy jak i zmarszczki. Do tego kursu nie potrzebujesz dodatkowych akcesorii do masażu twarzy, wystarcza twoje dłonie i tłusty krem bądź olejek. 


Nazywam się Alina Korytkowska, część z was zna mnie jako @natural.facelifing gdzie w swoich Social Mediach dziele się wiedza i pasją do Face Fitnessu i masażu twarzy. Masaż twarzy to zabieg który wiele z nas pokochało nie tylko za możliwości rozmasowania zmarszczek ale i znalezienia chwili relaksu dla nas samych. Dziękuje Ci za zaufanie i trzymam kciuki za Twoją przygodę z masażem twarzy, mam nadzieje, że pokochasz go tak jak ja!


Zatem, 

Do dzieła!

Rejestracja na ten kurs jest zamknięta.